pzw.gorzyca.pl arrow Sponsoring 22.04.2021.
PZW Górzyca
Sponsoring

Zaproszenie do Sponsoringu

          Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy przy realizacji cyklu imprez wędkarskich pod nazwą: „Górzyckie Wędkowanie 2016”. Impreza ta ma za zadanie propagowanie wędkarstwa wśród obecnych członków koła jak i pozyskanie nowych członków wśród młodzieży, kobiet i osób które nigdy z wędkarstwem nie miały nic wspólnego. 
          Jako zarząd nie szukamy pieniędzy, liczymy na ewentualne przekazanie produktów lub ich zakup, dzięki którym będziemy mogli nagrodzić uczestników zawodów.  Ze strony zarządu koła pragniemy zapewnić, że uzyskane dzięki Państwa pomocy środki zostaną wykorzystane przy realizacji szczytnej idei rzeszania osób ze środowiska wędkarskiego, jeżeli zaś otrzymamy środki pieniężne to z pewnością wykorzystamy je na ochronę wód i walki z kłusownictwem.

         W ramach sponsoringu możecie Państwo oczekiwać rezerwacji powierzchni reklamowej, umieszczenia logotypów na stronie internetowej zaprzyjażnionego portalu pzw.gorzyca.pl.
         Wszystkie warunki negocjowane są indywidualnie – z całą  pewnością  znajdziemy sposób, aby atrakcyjnie przedstawić Państwa firm?.          

Z wędkarskim pozdrowieniem 
Zarząd koła PZW Górzyca

Kontakt e-mail: pzw@gorzyca.pl
Kontakt telefoniczny - 791 520 908
                                   

 

Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside